10 najpiękniejszych ogrodów dla dzieci

Czy szukasz dobrego placu zabaw dla dzieci? Na rynku dostępnych jest wiele placów zabaw, ale nie ma takiego, który dorównywałby naszym dzieciom. Każde dziecko chce spędzić czas na pięknym placu zabaw i cieszyć się czasem. W rzeczywistości dzieci cieszą się czasem, gdy bawią się na placu zabaw.

Oto 10 najpiękniejszych ogrodów dla dzieci, które pozostawią Cię zahipnotyzowanym.

1. Wielki Mur Chiński

Wielki Mur Chiński znajduje się w strefie przygranicznej Rosji i Chin. Wielki Mur został zbudowany podczas dynastii Ming, a teraz jest jednym z obiektów światowego dziedzictwa UNESCO. Wielki Mur jest ogromną strukturą, która składa się z kamieni. Ta niesamowita struktura jest nadal w użyciu i jest dobrym źródłem informacji o starożytnej chińskiej cywilizacji.

2. Ogród Japoński

Jest to wspaniały ogród japoński, który znajduje się w Kioto w Japonii. Ogród został zaprojektowany przez słynnego japońskiego artystę, Tadao Ando. W tym ogrodzie można znaleźć wiele rzeczy, które są bardzo interesujące.

3. Cmentarz Pamięci Narodowej (National Memorial Cemetery)

Jest to jeden z największych cmentarzy w Stanach Zjednoczonych. Cmentarze znajdują się w Arlington w stanie Wirginia. Na cmentarzu znajduje się wiele grobów znanych osób, które są pochowane.

4. Las Redwood Old-growth

Old-growth Redwood Forest znajduje się w Kalifornii. Las jest pełen starych drzew i można w nim poczuć historię z przeszłości.

5. Ogród Botaniczny

Ogród Botaniczny znajduje się w Waszyngtonie. Ogród posiada ponad 4000 gatunków roślin.

6. Ogród dziecięcy

Ogród Dziecięcy znajduje się w Bostonie, Massachusetts. Ogród został zaprojektowany dla dzieci i ma wszystko, co dzieci lubią.

7. The Orchard

The Orchard to piękny ogród, który znajduje się w Nowej Anglii. W ogrodzie jest wiele drzew i wygląda on bardzo atrakcyjnie.

8. Ogród Pustyni

The Desert Garden znajduje się w Scottsdale w Arizonie. Ogród został zaprojektowany dla ludzi, którzy uwielbiają spędzać czas na pustyni.

9. Ogród Różany

Ten ogród znajduje się w Santa Barbara, w Kalifornii. W tym ogrodzie można znaleźć wiele odmian róż, co sprawia, że jest to idealne miejsce do odwiedzenia.

10. Ogród Motyli

Jest to ostatni i najlepszy ze wszystkich 10 pięknych ogrodów dla dzieci. Ogród motyli znajduje się w San Francisco w Kalifornii. W ogrodzie zobaczysz wiele kolorowych motyli.

Wnioski:

Jestem pewna, że wszystkie z wyżej wymienionych miejsc przypadną Ci do gustu i również będziesz chciał je odwiedzić. Ogrody są bardzo spokojne i poczujecie się jak na łonie natury. Wybierzmy się więc na spacer do jednego z tych pięknych ogrodów i spędźmy trochę czasu z naszymi dziećmi.

Share: