10 skutecznych sposobów na gładkie ściany

To prawda, że gładkie ściany wyglądają niesamowicie, ale kto chce to zobaczyć? Mówię o tych ludziach, którzy mają ścianę i po prostu chcą ją zakryć. Można również użyć farby, która nadaje się do gładkiego wykończenia, ale jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i czasu, to możesz spróbować tej sztuczki.

Wymieszać pół filiżanki gorącej wody i 1 łyżka skrobi kukurydzianej w patelni i niech to gotować przez jakiś czas. Gdy robi się zimno, a następnie dodać trochę wody i wymieszać go z farbą, która jest dostępna na rynku. Niech wyschnie, a otrzymasz ładną gładką powierzchnię.

Jeśli jesteś leniwy, aby to zrobić, to można również użyć starej gąbki i trochę pasty do zębów. Będzie to również dobra opcja dla Ciebie.

Użyj kredy

Kreda jest nie tylko używany do pisania, jest również używany do wygładzania ścian. Możesz użyć jej w taki sam sposób, jak używamy pasty do zębów, ale jeśli nie masz pasty do zębów, wtedy możesz użyć kredy zamiast. Możesz użyć kawałka gąbki, ręcznika papierowego i szmatki. Możesz również użyć szmaty.

Pokrycie ściany gazetą

Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na pokrycie ściany, ale jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i czasu to możesz użyć gazety. Pokryj całą ścianę gazetą i zrób z nią gładkie wykończenie. Możesz również użyć gąbki i trochę wody, aby stworzyć gładkie wykończenie.

Użyj plastikowej torby

Jest to kolejny skuteczny sposób, aby zrobić gładkie wykończenie. Pokryć całą ścianę z plastikową torbą i zrobić gładkie wykończenie z nim. Możesz również użyć szmatki, aby uczynić go gładszym.

Użyj pasty do butów

Jeśli nie masz żadnego z poprzednich rzeczy, a następnie można również użyć pasty do butów. Jest to nie tylko skuteczne, ale również tanie. Wystarczy umieścić kroplę pasty do butów na ścianie i pocierać ją gąbką, aby uczynić ją gładką.

Wnioski:

Tak więc, są to niektóre skuteczne sposoby, aby twoja ściana była gładka. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł. Jeśli masz jakieś wskazówki, o których nie wspomniałem, to podziel się nimi ze mną.