5 prostych wskazówek, jak uzyskać podkład od swojej fundacji

Każdy doświadczył trudności w znalezieniu dobrego podkładu, który pasuje do Twojego odcienia skóry. Szukasz na rynku przez tygodnie, aby znaleźć produkt, który pasuje do Twojego odcienia skóry, ale kończy się na złym wyborze. Problem polega na tym, że wiele produktów zawiera wiele składników, których nie chcesz używać na swojej twarzy.

Istnieje kilka prostych kroków, które należy wykonać, gdy używasz fundacji, ale większość ludzi zapomina o tych krokach i kończy się zakupem złego produktu. Oto 5 najlepszych wskazówek, które pomogą Ci uzyskać doskonały fundament.

1. Zacznij od ciemnej bazy

Ciemna baza jest zawsze dobre dla Ciebie, ponieważ ukrywa zaczerwienienia, trądzik, skazy i daje nieskazitelną skórę. Ale chodzi o to, że większość ludzi używa jaśniejszej bazy i to sprawia, że wyglądają nudno.

2. Nałóż odpowiednią ilość

Większość ludzi stosuje zbyt dużo fundacji i kończy się patrząc niechlujny. Wystarczy nałożyć niewielką ilość podkładu i nie bój się nakładać go na szyję i klatkę piersiową.

3. Nie zapominaj o okolicy oczu

Twoje oczy są najważniejszą częścią twarzy i bardzo ważne jest, aby pokryć go całkowicie. Upewnij się, że nakładasz odrobinę podkładu w centrum brwi i wokół oczu.

4. Wymieszaj swój podkład

Nałóż niewielką ilość podkładu i wymieszaj go palcem. Chodzi o to, że dzięki temu Twoja skóra będzie wyglądać naturalnie.

5. Unikaj podkładu z filtrem SPF

Zawsze stosuj krem z filtrem przeciwsłonecznym przed nałożeniem podkładu. To da ci nieskazitelną skórę i będzie również chronić skórę przed słońcem.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł o “5 prostych wskazówkach, aby odzyskać podkład z Twojej Fundacji”. Wiem, że niektórzy z was już użyli wskazówek wymienionych powyżej i mają nieskazitelną skórę. Wiem też, że niektóre z was wciąż walczą o uzyskanie nieskazitelnej skóry. Więc jeśli jesteś jednym z nich, to te wskazówki na pewno będą działać dla Ciebie.

Share: