Porady dotyczące czyszczenia kostki brukowej

Czy wiesz, że Twój chodnik jest brudny, a Twój dom wygląda na stary i brudny? Jeśli nie masz wiedzy na temat czyszczenia swojej kostki brukowej, to nie jesteś sam. Tak więc, oto kilka prostych i skutecznych wskazówek, które pomogą Ci wyczyścić kostkę brukową bez marnowania czasu i pieniędzy.

Mycie kostki brukowej

Powiedziałbym, że mycie kostki brukowej jest najlepszym sposobem na jej wyczyszczenie. Jeśli nie masz pralki, możesz użyć wiadra do umycia swojej kostki brukowej.

Trzeba namoczyć wiadro w wodzie i umieścić kostkę brukową wewnątrz wiadra. Kiedy trzeba wyczyścić kostkę brukową, należy wziąć miękką szczotkę i lekko ją wyszczotkować. Możesz również użyć szczotki do szorowania, jeśli chcesz, aby była gładka.

Użyj sody oczyszczonej

Musisz wymieszać 1 łyżeczkę sody oczyszczonej z 2 łyżkami białego octu. Następnie wylej tę mieszaninę na kamienie i pozostaw na 24 godziny. Gdy mieszanka wyschnie, można po prostu umyć kostkę brukową za pomocą wiadra.

Czyszczenie kostki brukowej za pomocą gąbki

Musisz namoczyć gąbkę w mieszaninie soku z cytryny i wody. Za pomocą czystej szmatki wetrzeć mieszankę w kamienie.

Posypać solą

Usunie ona brud i zanieczyszczenia z kostki brukowej. Trzeba posypać solą i wetrzeć ją w kostkę brukową.

Wnioski:

Teraz nie musisz się martwić plamami i brudem na swojej kostce brukowej, ponieważ wskazówki podane powyżej pomogą Ci w czyszczeniu kostki brukowej.